Про нас

Компанія RSM Plus експортує з України сільськогосподарську продукцію від найкращих виробників. Ми маємо позитивний досвід співробітництва з підприємствами різноманітних форм власності – від дрібних та середніх фермерських господарств приватного типу до великих підприємств сільськогосподарського профілю.

Товарообіг компанії постійно збільшується щороку на 50% з 2015 року та минулого 2019-го року становив 4 млн. доларів США та вимірюється 200 20′ контейнерами щомісячно та 2500 контейнерами у рік на експорт.

 

Компанія UK Grains є нашим надійним партнером трейдером у ЄС.

Ефективні комунікації та позитивній досвід співпраці представників компанії RSM Plus з найкращими виробниками на території України дозволяють нам поставляти високоякісні сільськогосподарські продукти, що відповідають міжнародним стандартам.

 

Співпрацюємо з морськими лініями:

 

        Сьогодні компанія RSM Plus успішно здійснює експорт зернових культур до Великобританії та країн Західної Європи, а також до країн Близького Сходу, Азії та Африки. Ми працюємо над розширенням географії поставок.

        Наша компанія експортує наступні види сільськогосподарської продукції:

  • квасоля та бобові:сочевиця,квасоля та соя;
  • насіння:коріандр та льон;
  • продаємо зернові онлайн. Експорт зерна з України включає пшеницю, жито, овес та ячмінь;
  • нішеві культури,включаючи просо та сорго;
  • горох:зелений, жовтий та колотий;
  • пшеничне борошно.

 

Весь асортиментний перелік продуктів відбирається з міркувань відповідності їх якості діючим міжнародним стандартам.

 

Переваги співробітництва з компанією RSM Plus:

  • продукція постачається за конкурентними ринковими цінами;
  • екологічні характеристики продукції, що постачається, високі, оскільки вся продукція вирощується з використанням натуральних добрив із застосуванням збалансованого харчування ґрунту;
  • безпосередньо перед відправкою кожна партія продукції проходить контроль відповідності її якості міжнародним стандартам (із наданням відповідних сертифікатів);
  • наявність логістичного центру гарантує поставку партії продукції кожного виду необхідного обсягу та у встановлені терміни.

 

Асортимент продукції, що постачається на експорт з України, постійно розширюється за рахунок надходження нових зразків та на даний момент складає декілька десятків позицій. Щоб зробити замовлення по будь-якому виду продукції, необхідно зателефонувати за вказаним номером, заповнити форму заявки або замовити зворотній дзвінок – і представники компанії зв’яжуться з Вами найближчим часом.